{{ $item.name }}

Knight Online

Knight Online GB

Dev çok oyunculu ve online rol yapma oyunu olan Knight Online dünyasında hızla yükselmek için yapman gereken şeylerden birisi Knight Online GB Satın almak. Oyun içerisinde Gold Bar olarak geçen gb alış ve satış fiyatlarımız aşağıda listelenmiştir. Knight online'de GB satın alarak yapman gereken herşeyi daha hızlı yapabilir dilediğin item ve nesneleri daha hızlı alabilirsin. 
Gold Bar Alışımız Yoktur

Knight Online GB -♦Teslimat Saatleri: Sabah 09:00 - Gece 02:00
-♦Teslimat Noktalarımız: FOLK VILLAGE Banka Yanıdır.
-♦Destan ve Manes Server 2. Cypher ,Pathos ve Hellsgram için teslimat noktamız Camp 1' dir.
-♦Altar, Vega ve Sirius için Teslimat yeri 4. Server Military Camp 1 Follk Village'dir.
-♦Oyun içi 1 GB karşılığı 100 milyon coins'tir.

Knight Online Premium Özellikleri

Knight Trade Banı Nasıl Kaldırılır?


★  Teslimat yerimiz Folk Village Bankadır Epincity Oyun içi kimseyle konuşmaz veya herhangi bir işlem için oyun içerisinden görüşme sağlamaz. Sizinle konuşanlar dolandırıcı olabilir PM blocklamayı unutmayın. Satın aldığınız Gold Bar assla yanlış verildi diye iade istenmez GB transferin de bir karışıklık olduğu zaman tüm işlemler için canlı destek temsilciniz ile görüşebilirsiniz. Gold Bar almak için serveriniz de belirtilen teslimat noktasında hazır olmanız gerekmektedir. Folk Village Banka yanına geldiğinizde almak istediğiniz Knight GB Miktarını sipariş vermeniz yeterlidir.

★  Knight Online GB Satın almak için pazar kurmanız gerekmektedir. Almak istediğiniz Gold Bar'ı oyunda ki karakterinize aktarabilmemiz için pazar kurarak işlem yapmanız gerekmektedir.
Aşağı da Fenomen TV Yayıncısı olan Vural bey'in sizlere nasıl satış ve alış pazarı kurucağınızı gösteren kısa videosunu izlemenizi tavsiye ederiz.

  7/24 ÖDEME VE CANLI DESTEK         HIZLI VE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Ürün bulunamadı!
ÜRÜNSTOKADETTUTAR{{ rewardPointAlias }}İŞLEM
{{ item.name }}
{{ item.discountRate }} İNDİRİMLİ
{{ item.stockMessage }}
{{ item.oldPriceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.priceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.customProperties.rewardPoint * (item.quantity ? item.quantity : 1) }} {{ (item.customProperties.rewardPointValue * (item.quantity ? item.quantity : 1)) | currency: currencySymbol }}

"{{ attribute.name }}" boş olamaz! "{{ attribute.name }}" geçersiz!