{{ $item.name }}

Knight Online » USKO Premium

Knight Online Premium

Knight Online'de premium oyunda oyuna giriş yaparken beklememnizi sağlayan aynı zamanda exp item düşme ve exp kaybetmeme gibi bir çok özellik sağlayan üründür. Premium satın alarak farklı ırklardan öldürdüğünüz rakip başına NP puanı kazanabilir böylelikle hızlı bir şekilde NP Kasabilirsiniz. Aynı zamanda Knight Online Premium sizlere bir çok farklı bonus ve özellik vermektedir.

Knight Online Premium Özellikleri

Knight Trade Banı Nasıl Kaldırılır?


★  Premium yüklemek için öncelikle knight online web sitesini ziyaret etmeniz gerekmektedir.  NTTgame hesabınıza giriş yaptıktan sonra sitemiz üzerinden satın aldığınız knight online Premium'u aşağıda ki adımları izleyerek yükleyiniz.
Site adresi: NTTgame.com 

Epincity

Yukarıda ki resimde gösterildiği gibi sağ üst köşede ki bar'dan 3 noktaya tıklayıp Npoint Ekle seçeneğine bastığınız zaman bir alt sayfada ki sayafya yönlendiriliceksiniz.

Epincity

NPOİNT YÜKLEYİN seçeneğinden sonra ESN düğmesine tıklayarak sitemiz üzerinden satın aldığınız premium kodunu buraya yazın ve sağda ki menüden kodunuzu onaylayıp yükletin.
Tebrikler Premium hesabınıza yüklendi.

  7/24 ÖDEME VE CANLI DESTEK         HIZLI VE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Ürün bulunamadı!
ÜRÜNSTOKADETTUTAR{{ rewardPointAlias }}İŞLEM
{{ item.name }}
{{ item.discountRate }} İNDİRİMLİ
{{ item.stockMessage }}
{{ item.oldPriceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.priceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.customProperties.rewardPoint * (item.quantity ? item.quantity : 1) }} {{ (item.customProperties.rewardPointValue * (item.quantity ? item.quantity : 1)) | currency: currencySymbol }}

"{{ attribute.name }}" boş olamaz! "{{ attribute.name }}" geçersiz!
ETİKETLER: knight