{{ $item.name }}

Knight Online Trade ve SMS Doğrulama

Knight Online Trade ve SMS Doğrulama
Knight oline trade nasıl açılır ve sms doğrulaması nasıl yapılır detayları aşağıda ki yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Knight Online Trade ve SMS Doğrulama Nasıl Yapılır?

Knight online'de trade açabilmek için sms ve doğrulama yapmanız gerekmektedir. Knight'da sms doğrulaması yapabilmek için hesabınızda minimun 5 Cash olması gerekiyor fakat trade banınızın kalkması için karakterinizin en az 35 seviye ve üzeri olması lazım eğer yeterli Cash miktarı yoksa doğrulama yapamazsınız. Öncelikle hesabınıza cash yüklemeniz gerekmektedir. Sitemiz üzerinden Knight Online Cash kategorisine girip uygun fiyatlara satın cash satın alabilirsiniz. Knight'da minimun cash satış miktarı 400 maximun ise 3200 Cash'dir trade banınızı kaldırabilmek için size uygun olan cash miktarını satın almanız gerekiyor. Cash satın alıp hesabınıza yükledikten sonra aşağıda ki adımları takip ederek trade banınızı kaldırabilirsiniz.

  • http://www.nttgame.com/knight sitenizi ziyaret edin.
  • Hesabınıza giriş yapıp My Account'a tıklayın.
  • Game Services'e tıklayın ve ardından Sms Verification'a tıklayın.
  • Telefon numaranızı yazıp, Send Verification code'ye tıklayın,
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu gösterilen kutuya girdikden sonra verify'e tıklayın.

Bu işlemleri tamamladığınızda tradenizin açılması için oyundan çıkış yapıp tekrar giriş yapmanız gerekmektedir.

SMS onayı olmadan Trade Nasıl Açılır?

Trade banınızı kaldırmanız için sms onayı yapmak istemiyorsanız veya aktif bir telefon numaranız mevcut değilse premium alarak trade banınızı kaldırabiliyorsunuz. Bunun için Knight Online Premium kategorimizden premium satın alarak trade banınızı otomatik olarak kaldırabilirsiniz. Knight'da trade yapabilmeniz için en az 35 seviye ve üzeri olmanız gerekmektedir.

Steam Trade Açma: Steam sunucularında oynayan kullanıcılar 35 seviye olduklarında otomatik olarak trade'leri açılıcaktır steam sunucuları üzerinden trade açmak için cash yada premium almanıza gerek yoktur.

Tebrikler Trade Banınız kaldırılmıştır şimdi dilediğiniz gibi pazar kurabilir ve ticaret yapabilirsiniz.