Gold Alış Satış

logo

Metin2 Yang Fiyatları 2017

 

Merhaba, Metin2 oyununda sürekli değişiklik gösteren ve dünkü fiyatı ile bugünkü fiyatı birbirine hiç tutmayan borsa gibi sürekli değişen
metin2 yang fiyatları 2017 yılı boyunca ortalama 13 TL Civarlarında devamlı olarak satışa sunuldu.

Bu aylarda yaşanan yang bugu dolayısıyla fiyatlar %50 lik bir düşüş sağlasa da bu oyuncuların tüm ticaretini bozmuş bulunmakta. Bug yüzünden bir çok kişi mağdur kaldı. Pazarlara değerli itemini koyan ve bu itemleri yok paraya kaybeden bir çok oyuncu bu duruma isyan etsede metin2 de giden geri gelmiyor. Yang bugu hakkında herhangi bir açıklamamız olmadı fakat bug hakkında bilgisi olmayan üyelerimiz '' Buraya Tıklayarak '' detaylı bilgiye erişebliir.

Bug hakkında yeterli bilgiye sahipseniz zaten yang fiyatlarının bukadar düşmesinin normal olabiliceğini anlayabiliyorsunuz demektir. Fiyatlandırmanın ne zaman artıcağı hakkında henüz net bir bilgi yok fakat bu şekilde bir fiyatlandırma ile satışlara devam edildiği taktirde oyunda bulunan eşyaların değeri olduğundan bir kaç kat daha artıcaktır. Bunun olumlu ve bir kaç olumsuz yönleri var bu olumsuz yönlerden bir kaç tanesini saymak isterim.

Yeni bir oyuncu düşünün ve elinde hiçbir değerli item yok ve 0 dan başlamış bir şekilde metin2 oynuyor bu oyuncunun karkater ekipmanlarını dizebilmesi için bir miktar yang'a ihtiyacı var yang elde edebilmesi içinde değerli eşyalar düşürüp pazar kurarak satmasına ihtiyacı var bu süreç 2016 Yılında oynanan metin2 ye göre biraz daha zorlaştı farklı yönlerinden bakarsakta birazcık daha kolaylaştı diyebiliriz. Kolaylaşan kısımlardan bir tanesini söylemek gerekirse oyuda eskiden hiçbir şekilde özel eşyalar verilmiyordu ama artık oyun size başlar başlamaz 10 veya 15 gün kullanabiliceğiniz özel bir eşya vermekte bu şekilde daha kolay gelişmenize yardımcı oluyor. 

Fakat bu yeni bir oyuncu için yeterli değil ama hile ile yang elde edenler için biçilmez kaftan diyebiliriz.
Yang üreticileri artık eskisi kadar yang üretmemekte bunun sebebide satış fiyatları ile birlikte alış fiyatlarının da düşmesi.
2016 Yılında web sitemiz üzerinde metin2 yang fiyatları ortalama 100M'si 18 TL Kadar dı şuanki fiyatlandırmaya bakarsak yarısından da az bir fiyata düşmüş durumda.
Bu fiyatlandırmanın eski haline gelebilmesi için oyundaki bug ile üretilmiş yang'ların bir şekilde ortadan kaybolmasını sağlamak. Aklınıda bukadar yang'ı nasıl yokedebiliceğiniz sorusu gelmekte. Benimde aklıma binbir farklı soru gelmiyor değil. Bukadar yang oyundan çeşitli eventler yolu ile silinebilir bu şekilde oyunda mevcut olan yang'ı azaltarak piyasada bulunan pazar fiyatlarını ve satışa sunulan yang fiyatlarını ancak düzeltebiliriz. Aksi halde fiyatlandırmanın artması çok zor görünüyor.

Temmuz ayında platformumuz üzerinden yaptığımız bir haberde yang fiyatları hakkında bir bilgi vermiştim haberi inceleyerek temmuz ayından bu yana değişmiş olan fiyatlandırmayı resimden görebilirsiniz.
Habere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Şuanki metin2 yang fiyatlandırmasını görmek için de buraya tıklayabilirsiniz.

Duyurulara Geri Dön