Gold Alış Satış

logo

Metin2 yang fiyatlarında kış sezonu indirimi

Metin2 yang indirimi için kış sezonuna yaklaştık.

 

Bu kış sizi bir çok etkinlik, indirim, kampanya, süpriz hediyeler ve tonla fırsat ürünleri sizler için planlanmaya başladı bile.

 

Ekip üyelerimiz tarafından planlanan ve yapılmaya başlanan bir çok indirim yavaş yavaş uygulanmaya başladı bile bir önceki haberimizde %35 lik bir indirimle tüm metin2 serverlerinde yüksek bir tutarda fiyatlandırmamızı değiştirdik
Önümüzdeki günlerde alıcağınız her metin2 yang alışverişinde %10 ila %2 arası alınan tutara göre değişen bonus sistemi gelicek. Aldığınız yang ürünlerinde ban oranını oldukça düşük tutup yüksek güvenlik ile siparişlerimizi sizlere teslim etmekteyiz.

Her serverde hafta hafta değişerek belirli miktarda indirim uygulanıcak ve indirim uygulanan serverlerde sizlere bonus olarakda fazla yang verilicek.


Her serverde hafta hafta değişerek belirli miktarda indirim uygulanıcak ve indirim uygulanan serverlerde sizlere bonus olarakda fazla yang verilicek.Bunun dışında kışın sizi bekleyecek kampanyalardan biraz örnekler verelim.

Her 10 ila 20 siparişinizde sizlere ekstra ejder parası yada yang gibi belirli miktarlarda ufak süprizler yapılacak.

500 TL ve üzeri alışveriş yapmış üyelerimize özel üyelik verilicek ve bu üyelikten alıcağı tüm ürünlerde bir miktar indirim yapılacak. 

Özel üyeliklerde bonus sistemi aktif olmayacaktır.

 

Kampanyanın aktif olduğu ilgili sayfa '' metin2 yang ''

 

Duyurulara Geri Dön