Gold Alış Satış

logo

Metin2 yang indirimleri son sürat devam ediyor!

Metin2 yang indirimleri %10 luk bir değişimle son sürat devam ediyor.


Anadolu ve turkey serverinde piyasa altı ürün satışlarımız ve kampanyalarımız 5 gün daha devam edicek.
Diğer serverler için yapılmış olan indirimler bir hafta kadar daha sürecek.

Geçici olarak fiyatlarımızın çoğunu neredeyse alış fiyatlarımıza yaklaşıcak şekilde güncellemiştik bunun sebebi ise oyunda söylentisi olan yang bugu.

Müşterilerimizin çoğu yang satışı yapmak isteyerek elindeki yangı hızlı bir şekilde yok etmeye çalışıyordu bug ile üretilmiş yangların satışında ban riski yüksek olucağı için metin2 yang alışlarımızı kısa bir süreliğine durdukduk.

 

Buglu yang üreten yang satıcılarının sizlere ulaşmaması için elimizden gelen her türlü çalışmayı yapıyoruz. 

Sadece güvenilir bulduğumuz ve uzun süredir ticaret yaptığımız müşterilerimizden yang satın alıp sizlere teslim ediyoruz.

Aynı zamanda kendi üretimimiz olan anadolu ve turkey serverindeki güvenli yangları sizlere herhangi bir ekstra ücret dahi talep etmeden teslim ediyoruz.

Dolayısıyla sizler için ban riskini çok düşük tutuyor ve güvenli bir şekilde transfer işlemini gerçekleştiriyoruz bu yüzden indirimlerimiz de sizlerin devamlı alışverişleriniz sayesinde gerçekleşiyor.

Yakın zamanda yapıcağımız metin2 yang kampanyası ve kış sezonu indirimi başlıklıklı haberimizde kışın sizler için yapıcağımız indirim ve kampanyalardan bir kaç örnek verdik.

 

 

Duyurulara Geri Dön