{{ $item.name }}

Metin2 Yavrucuk Kutusu Ne zaman Gelir?

Metin2'de nesne market kampanyası olan sınırlı süreler içerisinde gelen yavrucuk sandığı etkinliği hangi zaman dilimleri arasında geliyor?

Merhaba metin2 oyuncuları metin2 nesne market ürünlerin de en çok tercih edilen ürünler arasında yer alan Yavrucuk Kutusu belirli zaman periyotları arasında gelen bir üründür.
Yavrucuk Kutusunun ne zaman geliceğine dair hiçbir yerde kesin bir bilgi son güne kadar asla paylaşılmamaktadır. Yavrucuk kutusu tamamen metin2 yöneticilerinin insiyatifine kalmış bir etkinliktir ve ortalama nesne market'de satışa sunulma aralıkları 45 Günde birdir. Örneğin 2019 Yılının Ocak ayında yavrucuk kutusu satışa sunulmuşsa Nisan sonlarına doğru tekrar satışa sunulucaktır fakat bu diğer aylarada sekebilir.

Epincity

Yukarıda da belirttiğimiz gibi yavrucuk sandığının kesin nesne market'de satışa sunulma tarihi son güne kadar hiçbir şekilde belirtilmemektedir. Bunun dışında yavrucuk kutusunun envanteriniz de kalması için belirli bir süre yoktur yani aldığınız yavrucuk kutularını aylar sonra da kullanabilirsiniz.