Gold Alış Satış

Sıkca Sorulan Sorular

Sitemize üye girişi yaptıktan sonra '' Bana Özel '' Sekmesine geçiş yapıp ardından sayfanın sol sütun üst kısmında bulunan '' Bakiye yükle'' Sekmesine geçiş yapın.
Geçiş yaptığınız sekmeden '' Kredi  Kartını '' seçerek ödeme yapmak istediğiniz tutarı yazın, yönlendiriliceğiniz Gpay sayfasından güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

Siparişinizin iptal edilme nedeni '' Bana Özel '' Sekmesinde bulunan '' Sipariş Geçmişim '' Sayfasında detaylı bir şekilde açıklanır

Sitemize yaptığınız ödemeler Gpay tarafından kontrol edilip onaylanır bu süre ortalama 5 ila 10 dakikadır. Ödemelerinizi takip etmek için '' Ödeme Geçmişim '' Sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Epincity'de Digital Kod (Epin) Olarak teslim edilen ürünler 1 dakika içerisinde sistem tarafından otomatik olarak verilir. Oyun parası ürünleri örneğin; Metin2 yangKnight online gb gibi ürünlerin teslimat süresi 5 ila 15 dakikayı bulmaktadır.  7/24 Online olan canlı desteğimizden siparişleriniz hakkında bilgi talep edebilirsiniz.

Kullanıcı girişi yaptıktan sonra profilinizdeki '' Bana Özel '' butonuna tıklayarak geçiceğiniz sayfada sol sütun da bulunan '' Hatalı Epin Bildir '' e tıklayarak hatalı olarak teslim aldığınız Epini bildirebilirsiniz

Kullanıcı girişi bölümünden Üye Ol bağlantısına tıklayarak sitemize kolayca üye olabilir aynı zamanda Facebook ile giriş yaparak'da hızlı bir şekilde üye olabilirsiniz.

Epinciy'de Üyelik bilgileriniz, Kredi kartı, Banka kartı, vb gibi bilgileriniz saklanmamaktadır. Telefon numaranız ve diğer kalıcı bilgielriniz 3.Şahıslara paylaşılmaz.  Geçerli üye hareketleriniz veri tabanımızda şifrelenerek saklanmaktadır.

Tüm Banka Atm'lerinden kartsız işlem seçeneği ile ödeme yapabilirsiniz. 
Hesap Numalarımızı görmek için tıklayın

Şifrenizi Unuttuysanız yapmanız gereken tek şey kullanıcı girişinden '' Şifremi Unuttum '' Bağlantısına tıklayarak şifre sıfırlama bağlantısını E-posta adresinizde göndermektir.

Sitemize giriş yapıp '' Bana Özel '' menüsüne tıklayın ardından  sayfanın aşağısında bulunan '' Hesap Ayarları '' sekmesinden Şifrenizi değiştirebilirsiniz.

 

Epincity Haftanın 7 gün 24 saati sizlere hizmet sunarak siparişleriniz, üyelik sorunlarınız ve bu gibi tüm yaşadığınız sorunlara yardımcı olur.

Sitemizde anasayfa çubuğunda bulunan '' Hesap Numaralarımız '' Kısmından size uygun olan bankamızın IBAN ve Hesap Numarasını alıp bankanızın İnternet Bankacılığından havale işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme bildirimi yapabilmek için öncelikle havale işlemini gerçekleştirmiş olmanız gerekmektedir. Eğer havale işlemini gerçekleştirmediyseniz '' Hesap Numaralarımız ''dan havale işlemini gerçekleştirin. Ardından Kullanıcı panelinden '' Bana Özel '' butonuna tıklayın '' Bakiye Yükle '' yi seçip  Banka havalesine tıklayın havale yaptığınız bankayı seçip ödeme detaylarını yazıp bildirimi gerçekleştirin. Ödemeniz Gpay tarafından 5 ila 10 dakika içinde kontrol edilip onaylanıcaktır. Ödemenizi '' Ödeme Geçmişim '' Sayfasından takip edebilirsiniz.