Gold Alış Satış

logo

Metin2 Ejder Parasi

Ürün Adı Ürün Bilgisi Puan Kazan Fiyat Satış
30 Ejder Parası Logo 30 Ejder Parası 30 Ejder Parası - 5,82
YÜKLENİYOR...

Lütfen Bekleyin

60 Ejder Parası Logo 60 Ejder Parası 60 Ejder Parası - 11,65
YÜKLENİYOR...

Lütfen Bekleyin

180 Ejder Parası Logo 180 Ejder Parası 180 Ejder Parası - 29,02
YÜKLENİYOR...

Lütfen Bekleyin

450 Ejder Parası Logo 450 Ejder Parası 450 Ejder Parası - 58,04
YÜKLENİYOR...

Lütfen Bekleyin

1275 Ejder Parası Logo 1275 Ejder Parası 1275 Ejder Parası - 144,61
YÜKLENİYOR...

Lütfen Bekleyin

3000 Ejder Parası Logo 3000 Ejder Parası 3000 Ejder Parası - 290,41
YÜKLENİYOR...

Lütfen Bekleyin

Metin2 hakkında

Metin2
7 den 70'e herkezin oynadığı bu oyun hakkında bir çok açıklama ile sizlere her türlü detayı vericeğim. Öncelikle metin2 2006 yılında türkiye de ücretsiz bir şekilde internet alemine yayıldı. İnternet alemine dediysem böyle indirip kurup oynayamıyorduk. Önceden internet ve oyun sektörü pek gelişmemiş olduğundan dolayı oyun cd ile dağıtılıyordu. Oyun cd ile bukadar dağıtılıp binlerce oyuncuya hitap etmeye başladığında internet sitesinden indirme hizmeti sağlayıp milyonlara ulaşan bu oyun türkiye ve almanya'da çok sevilen ve en çok oynanan oyunlar arasında adını hızla duyurmaya başladı. Geçmiş zamanlardan esinlenmiş ve oyunda bir çok eski tarihi detaylar olan metin2 oyunun'da 4 farklı karakter mevcut. Kız ve erkek olarak ayrılmış bu karakterlerin isimleri; Savaşçı, Nija, Sura, Şaman dır. aşağıda ki görüntüde tüm karakterlerin bir görüntüsünü görebilirsiniz.

metin2 karakterleri

Görüntüler 2006 zamanlarında oldukça kaliteli ve en üst düzey bir profesyonellikle hazırlanmış ki 2017 yılında dahi milyonlara hitap etmeyi hiç kesmedi. Oyunda ki mantık tamamen seviye atlayıp karşı rakiplerden kendini üstün kılmak. Tabi herşey bundan ibaret değil bir çok görev, yaratıklar, özel haritalar, zırh ve silah gelişimleri gibi daha sayamadığım 100'lerce alternatif gelişim seçenekleri mevcut. Tabi oyunda herşey görev savaş ve gelişimden ibaret değil. Bir çok arkadaşlık kurabiliceğiniz yep yeni insanlar tanıyabilceğiniz milyonlarca insan arasında ekipler kurabileceğiniz, hatta evlenebiliceğiniz bir oyun. Evet gerçekten de oyun içinde evlenmek mevcut. Yaşlı kadın adlı görevli bir NPC den evlenmek istiyorum diyip nişan yüzüğü, çiçek, gelinlik ve damatlık gibi gerekli eşyaları aldığınızda oyunda evlenmek dahi mümkün.

metin2 evlilik

Evlilik dışında oyunda yapabiliceğiniz alternatifler tabikide mecut ama bazı detayları sizlerle yinede paylaşmak istedim. Metin2 oyununu bir kaç cümle ile özetlemek gerekirse; Koskocaman bir online oyun alemi ve yepyeni bir dünyadan oluşan tamamen sanal bir hayat. Bu oyunda gerçek hayatta yapabiliceğiniz şeylerin hepsini yapamasanızda ( yemek yemek, tuvalete gitmek yada duş almak gibi) bir çok şeyi yapmakta özgürsünüz. Tabi yasal olmayan şeyler oyunda mevcut örneğin bug ve hile kullanmak küfür etmek gibi. Bu tarz durumlarda oyunda görevlendirilmiş yetkililer tarafından metin2'den uzaklaştırılabilirsiniz. Böyle bir talihsizlik yaşarsanız eğer oyuna yeni bir hesap açarak giriş yapabilirsiniz. Ama yaptığınız geliştirme ve görevlere yeniden başlamak zorunda kalırsınız. Böyle bir şey ile karşılaşmamak için oyunun kurallarına uymanız gerekmektedir. Oyunda her türlü insan mevcut. Sanatçılar dahi bu oyunu oynamakta tabi bu kanıya nereden vardığımızı düşünürseniz oyunda yapılmış bir resmi daha sizlerle paylaşmak isterim.
metin2 yang çalışması
Bu arkadaşımız oyunda yang ile güzel bir pegasus atı yapmış. Tabi pegasus ve unicorn benzetmesi yaptığı bir melez at yapmş ama kendisininde bundan haberi yok sanırım. Bu sanatçı arkadaşımızı canı gönülden tebrik ediyorum. Sizde böyle sanatsal çalışmaları metin2 oyununda yapabilirsiniz. Tabi bu arkadaşın yapığı sanatsal çalışma yerde sürekli olarak kalmıyor belirli bir süre sonra yaptığı çalışma haritadan tamamen siliniyor. Buda oyunda lag gibi durumların yaşanmaması için yapılmış bir çalışma.

Metin2 hakkında sizler için bir çok bilgi paylaştım oyunda sizlerin yapabiliceği bir kaç özel geliştirmeden sonra konuyu fazla uzatmayıp sizleri de fazla sıkmadan sonlandırmak isterim. Oyunda bulunan paralar 2 ye ayrılır birisi gerçek para ile elde edilen ejder parası bir diğeri ise metin2 yang. bu özel paralar eşya ve karakter gelişiminde çok özel ve önemli bir rol oynar. Örneğin ejder parası ile nesne marketten efsun nesnevi veyatta farklı materyaller alarak zırh, silah yada takılarınıza özellik ekleyebilirsiniz. Yang ile de eşyalarınızın seviyesini geliştirebiliyorsunuz. Misal +1 olan dolunay kılıcını demirci sayesinde + 9 seviyelerine kadar geliştirebilirsiniz. Tabi bu + basma durumu tamamen şans işidir + basıyım derken eşyanızı tamamen yok edebilirsiniz de. Bunun için nesne markette bulunan kutsama kağıdı gibi özel eşyalar ile yok olmasını istemediğiniz ekipmanları geliştirebilirsiniz.

Metin2 oyunu hakkında tanıtımımız bukadar oyun hakkında sizler için tüm bilgileri elimden geldiğince fazlasıyla paylaşmaya çalıştım. 
Metin2 oyununu indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

 

Metin2 indir