{{ $item.name }}

Yardım Konuları

  Üyelik 

Sitemizin ana sayfasında sağ köşede yazan "Kayıt Ol" butonuna tıkladıktan sonra, sizden istenilen bilgileri girmeniz yeterlidir... Son işlem olarak 60 saniye içinde mailinize gelecek onay linkine tıklayarak işlemi bitirebilirsiniz.
Sitemizin ana sayfasının sağ köşesinde yer alan "Şifremi unuttum?" butonuna tıklayarak rahatlıkla şifrenizi değiştirebilirsiniz. Üyelik bilgilerinizi ise sitemize giriş yaptıktan sonra sağ köşede yer alan "SAYFAM" butonuna tıkladıktan sonra sol köşede yer alan "ÜYELİK BİLGİLERİM" butonumuza tıklayarak üyelik bilgilerinizi düzenleyebilirsiniz...
Sitemizde PayTR ve Gpay altyapıları ile ödeme yapabilirsiniz ve 3D Secure ile 7/24 güvendesiniz... Ayrıca 128Bit SSL sertifikasıda bulunmaktadır. 
Sitemizde bulunan ürünleri satın alabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. 

Sitemize üye olduktan sonra düzenlenen kampanyalardan, size özel fırsatlardan ve oyunlarımızdan haberleri ilk öğrenen siz olursunuz. 
Eğer şifrenizi hatırlayamadığınız için üye girişi yapamıyorsanız, 'Şifremi Unuttum' bağlantısına tıklayarak görebileceğiniz forma kaydolurken verdiğiniz e-Posta adresini yazarak şifrenizin adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Bu işlemi yaptığınızda sistem; e-posta adresinize şifrenizi sırıflamak içi bir onay e-postası gönderecektir. Gelen e-posta içindeki bağlantıya tıkladığınızda sitedeki giriş yapma ekranına yönlendirileceksiniz. Geçici şifreyi girerek sitemize giriş yapabilirsiniz. Daha sonra şifrenizi 'Sayfam --> Hesap Ayarlarım' bölümünden şifrenizi değiştirebilirsiniz. Şifre hatırlatma işleminden sonra lütfen e-posta adresinizi kontrol ediniz. Yeni şifrenizi ilk kullanımda değiştirmenizi tavsiye ederiz. 
Sitemize üye olmadan alışveriş yapamazsınız. 

  Ödeme

Ödemeleriniz sistem tarafından 7/24 ve otomatik olarak anında onaylanır. 
Kredi kartı bilgileriniz sistemimizde tutulmamakta ve saklanmamaktadır. 
Öncelikle hesabınıza bakiye yüklemek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olup üye girişi yaptıktan sonra ''Sayfam'' Seçeneğine tıklayıp ardından '' Ödeme Yöntemleri'' Menüsünü seçin Karşınıza 2 seçenek çıkacaktır ''Ödeme Yaptım'' - '' Ödeme Yapmak İstiyorum'' Ödeme yaptıysanız Ödeme yaptım menüsüne tıklayıp Ödeme bildirimi yapın. Henüz ödeme yapmadıysanız '' Ödeme Yapmak İstiyorum'' Seçeneğine tıklayıp size uygun olan ödeme yöntemini seçip ödemenizi tamamlayın. 
Tüm Banka Atm'lerinden kartsız işlem seçeneği ile ödeme yapabilirsiniz. 
Kredi kartı, hesap kartları, ininal kart ve ptt kartı ile sitemize ödeme yapabilirsiniz. Üye panelinde ''Ödeme Yöntemleri' menüsünde bulunan ''Ödeme Yapmak İstiyorum'' Seçeneğine tıklayıp 'Kredi Kartı ile Bakiye Yükle' butonuna tıklayınız. Yüklemek istediğiniz bakiyeyi yazıp devam ediniz. Gpay penceresine yönlendirilirsiniz sırasıyla gerekli bilgileri girip ödemeyi tamamladıktan sonra bakiyeniz kısa bir güvenlik kontolünün ardından onaylanıp hesabınıza bakiyeniz yüklenecektir. 
Banka hesabınız ile veya internet bankacılığı ile banka hesaplarımıza havale/eft yapabilirsiniz.

  Sipariş

Epincity'de satılmakta olan tüm ürünler dijital kod olduğundan ürün iadesi söz konusu değildir.
Dijital ürünleriniz anında ya da gün içinde hesabınıza teslim edilirken; Oyun Parası örneğin Metin2 yang, knight online gb  vb. Gibi ürünler sistemdeki yoğunluya göre 5 ila 15 dakika içinde teslim edilir
Hergün dilediğiniz işlemi Epincity üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
E-Pin (kod) ve Oyun Parası ürünlerini hesabınızda bakiye var ise 08:30  04:30 saatleri arasında alabilirsiniz.
Profilinizden Siparişlerim sekmesine geçiş yaparak siparişlerinizi takip edebilir geçmiş siparişlerinizide görebilirsiniz.